O nás

Kvalita a zodpovedný prístup je u nás na prvom mieste

Sme firma, ktorá už 13 rokov dodáva normované profesionálne detské interiérové ihriská a trampolínové centrá, ktoré prevádzkam dávajú možnosť prilákať rodičov s deťmi a umožniť rodičom oddych pri aktívnej hre ich detí.

Zabezpečujeme dodanie interiérových ihrísk na kľúč od konzultácie, v prípade nutnosti zamerania, návrhu a vizualizácie ihrísk, až po dodanie a profesionálnu montáž. 

Postavili sme a zrealizovali vyše 180 projektov na Slovensku, Čechách, Francúzsku a Taliansku. Vykonali sme stovky servisov a ročných kontrol – revízií ihrísk. 

V našich interiérových ihriskách nájdete najmodernejšie prvky a moduly ako sú tobogány, šmykľavky, balančné prvky, pochôdzne siete, preliezačky, závesné moduly, trampolíny, bludiská, molitanové hračky a mnoho iného. 

Našou jedinečnou službou, ktorá nás odlišuje od konkurencie je zmena vášho starého (najčastejšie čínskeho ihriska) na úplne nové, normované, profesionálne ihrisko s využitím materiálu z pôvodného ihriska ako je železo z konštrukcie, spojky a nepoškodené moduly a tak vám ušetrili nemalé finančné prostriedky.

Disponujeme veľkým množstvom skladových zásob spotrebného materiálu ako napríklad konštrukčné trubky, spojky, siete, peny na obaľovanie konštrukcie, závesné moduly a iné prvky.

Neváhajte sa na nás obrátiť s čímkoľvek, aj keď si neviete poradiť napríklad s rozložením ihrísk, posedením, kaviarenskej časti, pretože naše skúsenosti sú obrovské.

09B_web