Prečo atrakcie od nás

KVALITA

Nafukovacie zábavné atrakcie sú z kvalitného hrubého PVC Tarpaulin materiálu 0,55 alebo 0,60mm PVC Tarpaulinu s hustotou 1000g/m2, ktorý má vysokú nátrhovú pevnosť, je vodeodolný a odolný voči UV žiareniu. Na naše nafukovadlá vyrobené z tohto materiálu dostávate záruku 3 roky + záručný/pozáručný servis. Ku všetkym našim nafukovadlám dostávate kópie certifikátov TUV, CE, SGS, DIN. Materiál PVC Tarpaulin má vysokú nátrhovú pevnosť, špeciálne ošetrenie pre ohňovzdornosť a nepremokavosť a je v súlade s hygienickými predpismi.

CENA

Bezkonkurenčné ceny robia naše nafukovacie zábavné atrakcie spolu s ich kvalitou a

ORIGINALITA

Naše zábavné nafukovacie atrakcie majú moderný dizajn. Ponúkame najnovšie produkty, farebné prevedenia a zákazkovú výrobu, ktorá znásobuje originalitu a dôvod prečo si klienti vyberajú naše nafukovacie atrakcie. Na požiadanie Vám navrhneme a nadizajnujeme nafukovadlo presne podľa Vašich požiadaviek.

PRODUKTY

U nás nájdete najširšiu ponuku zábavných atrakcií: nafukovacie hrady, nafukovacie šmýkacky, nafukovacie kombá, bazény, rodeo býkov, nafukovacie labyrinty, vodný futbal, nafukovacie futbalové ihrisko s lanami alebo tyčami, nafukovacie paintball arény, paintball prekážky, interaktívne nafukovacie atrakcie pre team building, reklamné nafukovacie atrakcie a mnoho iného. V ponuke je množstvo zábavných atrakcií, ktoré pobavia nielen deti ale aj dospelých.
08B_web